MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 16305176

nr 1630 5176

Stolar

4 st, 1800-tal, björk

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 juli 2024
kl 20:22:45

30/6 17:17:50 1      Vinnande bud
1/7 18:37:59 1      justering av budtak